---------------------------------------------------------------------

btlMasážní přístroj na rozproudění lymfatických cest LYMPHASTIM BTL

Lymfatické masáže aktivují průchod lymfy mízovody a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují vodu, soli, bílkoviny, tuky, odumřelé buňky, bakterie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Lymfatické drenáže využívají anatomických a fyziologických poznatků o průběhu cév, umístění uzlin, spojkách a o rychlosti nasávání tekutin lymfatickou cévou. Stimulují činnost mízovodů, obnovují průchodnost lymfy v kritických místech a zrychlují odvádění škodlivin z organismu.

Jak masážní přístroj na rozproudění lymfatických cest LYMPHASTIM funguje:

Lymfodrenáže fungují na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie) tzn., že pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetiny se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých stlačený vzduch vhání hadicovým systémem. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny. Běží od špiček chodidel nebo kotníků přes lýtka, stehna, boky. Pak tlak povoluje a opět začíná nová vlna.

Indikace:  

Využití v kosmetice i ve fyzioterapii

Léčba celulitidy

Prevence křečových žil

Otoky

Syndrom těžkých nohou

Detoxikace

Zlepšení elasticity kůže

Poliposukční péče

Přístrojová presoterapie je klienty vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby nejen otoků.

V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

 

 

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž